Sho
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sho

Sho Clan Forum (BFD:R)
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Geri Serveriai

Go down 
+4
Abrieduks
Wirtualus
Audeja
Fame
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Abrieduks
Moderator
Moderator



Pranešimų skaičius : 153
Age : 43
Miestas : Kybartai
L2 Profs : HE ST AW TI [NOBL]
Registration date : 2007-07-24

Geri Serveriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geri Serveriai   Geri Serveriai - Page 2 Icon_minitime2007-11-06, 11:31

SanCta rašo:
Abrieduks rašo:
SanCta rašo:
Man niekad nepatiko Fame, Lemar, DeathElf, nes kai jiems palanku jie lenda i sikna.... Šarūnas teisus dėl Fame. Žmonės išmokit pažint tikruosius veidus. Nes kaip ir čia taip ir gyvenime...
Teisus nes tu ji vis laika palaikysi Very Happy, neargumentas.
kas lindo ir t.t. nemaciau as to kaip ir daugeli kitu cia "baisiu" tu zmoniu. Ka jus cia snekat kazka, bandot rimtai i viska zet bet tam reikia pamastyt pries tai gerai. O kas ten del jsusu buvo tai abu bile prisisnekejot ir tiek, tai smulkmena, bet aisku kai pradejot leisitis i gyvenimo gelmes tai kur tau, tapo taip viskas sudetinga. Patys gi paskui ir isejot, o palikot ka?.
As ne vieno nepalaikau, as atsizvelgiu i situacija ir matau, kad Audrius zaidzia, turbut is neturejimo ka veikt... Audriau jei manes nekenti, bent jau man brangiu zmoniu nekliudyk, maldauju.
Ir baik trint zinutes, nes baigsis blogai.
mda... grasini man... Very Happy, ar tu turi galimybes tam.
As jo nekliudziau pats uzkliuvo.
Atgal į viršų Go down
SanCta

SanCta


Pranešimų skaičius : 113
Age : 33
Miestas : Vilnius
L2 Profs : SE|Dstr|Necro|..|
Registration date : 2007-09-09

Geri Serveriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geri Serveriai   Geri Serveriai - Page 2 Icon_minitime2007-11-06, 13:02

Abrieduks rašo:

mda... grasini man... Very Happy, ar tu turi galimybes tam.
As jo nekliudziau pats uzkliuvo.

ir nekartok Giedriaus fraziu [mda, bu].

Ai tu jo nekliudei, taip pat kaip su manimi buvo... Audriau Audriau... kodel taip zmones nemegsta tiesos, as nesuprantu...
Atgal į viršų Go down
Abrieduks
Moderator
Moderator



Pranešimų skaičius : 153
Age : 43
Miestas : Kybartai
L2 Profs : HE ST AW TI [NOBL]
Registration date : 2007-07-24

Geri Serveriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geri Serveriai   Geri Serveriai - Page 2 Icon_minitime2007-11-06, 13:18

SanCta rašo:
Abrieduks rašo:

mda... grasini man... Very Happy, ar tu turi galimybes tam.
As jo nekliudziau pats uzkliuvo.

ir nekartok Giedriaus fraziu [mda, bu].

Ai tu jo nekliudei, taip pat kaip su manimi buvo... Audriau Audriau... kodel taip zmones nemegsta tiesos, as nesuprantu...
1. Nekarotju.
2. As jam pasakiau tik du zodzius, jie nebuvo nei vaziavimas nei kas, bet paskui pradejo pora postu mano manymu beprasmisku, dar syki as jam pasakiau, o paskui kai dasileido biski per dauk, gavo atkirti kas virto gincu. Tik tiek kad jis ne tik kad perejo i puolima kaikuriose vietose ir net neatsakes pradejo pats vaziuot. Bet as principingas zmogus atstovesiu uz save. ir nera cia jokiu varymu, jei nesutampa nuomones dar nereiskia kad tai stumimas kazkoks.
Atgal į viršų Go down
Wirtualus




Pranešimų skaičius : 54
Age : 31
Miestas : Jonava
L2 Profs : HE WC SD Tyr
Registration date : 2007-09-28

Geri Serveriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geri Serveriai   Geri Serveriai - Page 2 Icon_minitime2007-11-06, 14:35

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy as uzkliuvau uz tavo poros zodziu? kaip ten prasidejo? nuo to, kad parasiau feimu nestumk ant wikes ir naudok google.lt... o tada prasidejo tavo priekaistai prie bet ko... jau senai pastebejau, kad ieskai prie ko prikibt.. radai.. "sveikinu."
Atgal į viršų Go down
Abrieduks
Moderator
Moderator



Pranešimų skaičius : 153
Age : 43
Miestas : Kybartai
L2 Profs : HE ST AW TI [NOBL]
Registration date : 2007-07-24

Geri Serveriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geri Serveriai   Geri Serveriai - Page 2 Icon_minitime2007-11-06, 15:22

Wirtualus rašo:
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy as uzkliuvau uz tavo poros zodziu? kaip ten prasidejo? nuo to, kad parasiau feimu nestumk ant wikes ir naudok google.lt... o tada prasidejo tavo priekaistai prie bet ko... jau senai pastebejau, kad ieskai prie ko prikibt.. radai.. "sveikinu."
Kur jis stume, as tau gi rasiau pristabdyk biskuti, ka tu man atgal mestelejai Very Happy.
Atgal į viršų Go down
MadamPif
Svečias




Geri Serveriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geri Serveriai   Geri Serveriai - Page 2 Icon_minitime2007-11-06, 17:11

Abrieduks rašo:
Wirtualus rašo:
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy as uzkliuvau uz tavo poros zodziu? kaip ten prasidejo? nuo to, kad parasiau feimu nestumk ant wikes ir naudok google.lt... o tada prasidejo tavo priekaistai prie bet ko... jau senai pastebejau, kad ieskai prie ko prikibt.. radai.. "sveikinu."
Kur jis stume, as tau gi rasiau pristabdyk biskuti, ka tu man atgal mestelejai Very Happy.


Me jaučiasi visiška kvėša.....

Su Fame, regis, nesipykom. Tuo labiau, kad karts nuo karto dar kreipiasi pagalbos ar šiaip ko paklausti...
Man regis, jūs kai kuriuos žmones matot blogio šešėlyje ir manot, kad ir ką jie padarytų - nori susipykti/ įskaudinti/ sužeisti/ ...../ ..... .
Kai įsikali kažką į galvą ima vaidentis..
Atgal į viršų Go down
Abrieduks
Moderator
Moderator



Pranešimų skaičius : 153
Age : 43
Miestas : Kybartai
L2 Profs : HE ST AW TI [NOBL]
Registration date : 2007-07-24

Geri Serveriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geri Serveriai   Geri Serveriai - Page 2 Icon_minitime2007-11-06, 18:34

Wirtualus rašo:
siaip audriau jau nuo seniau prasidejo, o cia buvo galutinis smugis nuo kurio prasidejo visas saltasis karas.. Very Happy
Nuo ko gi?
Atgal į viršų Go down
Abrieduks
Moderator
Moderator



Pranešimų skaičius : 153
Age : 43
Miestas : Kybartai
L2 Profs : HE ST AW TI [NOBL]
Registration date : 2007-07-24

Geri Serveriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geri Serveriai   Geri Serveriai - Page 2 Icon_minitime2007-11-06, 19:37

Wirtualus rašo:
man dar screen shotus daryt ar ir uzteks poros? Very Happy kaip dinksta mano postai.. va matai argumentai buvo tikri ir istrinei posta.. gal ne dar? yrodymus turiu..
Mesk mesk, galvoji akzko as cia issigasiu Very Happy, nes nieko tu rimto nerasei Very Happy.
Atgal į viršų Go down
Mazgius




Pranešimų skaičius : 9
Age : 39
Miestas : Vilnius
L2 Profs : HE BS AW ST
Registration date : 2007-08-19

Geri Serveriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geri Serveriai   Geri Serveriai - Page 2 Icon_minitime2007-11-07, 00:54

siemet bandet grybaut ? visai pamirsau i miska nulekt ziemai pririnkt gal kas dauk prisirinkes turi ?
Atgal į viršų Go down
Abrieduks
Moderator
Moderator



Pranešimų skaičius : 153
Age : 43
Miestas : Kybartai
L2 Profs : HE ST AW TI [NOBL]
Registration date : 2007-07-24

Geri Serveriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geri Serveriai   Geri Serveriai - Page 2 Icon_minitime2007-11-07, 08:16

Mazgius rašo:
siemet bandet grybaut ? visai pamirsau i miska nulekt ziemai pririnkt gal kas dauk prisirinkes turi ?
turi turi Very Happy
PS. Kuris postus ir temas sitryne, rupuzes apie 30 postu mano istrynet, ane jau iki 200 nedauk buvo like xD
Atgal į viršų Go down
Mazgius




Pranešimų skaičius : 9
Age : 39
Miestas : Vilnius
L2 Profs : HE BS AW ST
Registration date : 2007-08-19

Geri Serveriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geri Serveriai   Geri Serveriai - Page 2 Icon_minitime2007-11-07, 18:01

nieko nezinau Razz
Atgal į viršų Go down
Dageris

Dageris


Pranešimų skaičius : 44
Age : 32
Miestas : Ukm
L2 Profs : TH SPH SR WC [NOBL]
Registration date : 2007-06-25

Geri Serveriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geri Serveriai   Geri Serveriai - Page 2 Icon_minitime2008-03-27, 15:56

Vietoj to kad pestumetes tai nueinat i >> www.google.lt > L2 top servers <<, negi taip sunku ? :]

P.s : manau pries postindami tokias temas pasikniskit www.google.lt
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Geri Serveriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geri Serveriai   Geri Serveriai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Geri Serveriai
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sho :: M I S C :: Off Topic-
Pereiti į: