Sho
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sho

Sho Clan Forum (BFD:R)
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kuom dabar zadate uzsiimti???

Go down 
+4
Abrieduks
SanCta
HaxLi
Devas
8 posters
AutoriusPranešimas
Devas

Devas


Pranešimų skaičius : 68
Age : 34
Miestas : Šilutė
L2 Profs : AW SD SpH HE [NOBL]
Registration date : 2007-07-16

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-10-31, 19:55

Ka dabar zadat veikti? gal zinot kokiu idomiu zaidimu? prie kuriu nereiktu praleisti tiek daug laiko kaip prie l2?
Atgal į viršų Go down
HaxLi

HaxLi


Pranešimų skaičius : 169
Age : 38
Miestas : Šiauliai
L2 Profs : HRP ES BS WC [NOBL]
Registration date : 2007-05-16

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-10-31, 22:06

Atgal į viršų Go down
http://Priekalas.lt
MadamPif
Svečias




Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-10-31, 23:31

Mokslai ir www.popomundo.com ir tas travian.
Atgal į viršų Go down
SanCta

SanCta


Pranešimų skaičius : 113
Age : 33
Miestas : Vilnius
L2 Profs : SE|Dstr|Necro|..|
Registration date : 2007-09-09

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-01, 17:51

Knygos, mokslai, muzika ir linksmybes su draugais. Smile) O zaidimai tai, kad nebutu On-line, nes nebus priklausomybes ir butinumo prisijungt. Travian pvz bent i diena viena karteli reik prisijunkt, pff nesamone ir ten is vis kazkas baisaus...
Bet cia tik mano nuomone ir as ja pasilaikau sau.
Atgal į viršų Go down
Abrieduks
Moderator
Moderator



Pranešimų skaičius : 153
Age : 43
Miestas : Kybartai
L2 Profs : HE ST AW TI [NOBL]
Registration date : 2007-07-24

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-03, 22:03

SanCta rašo:
Knygos, mokslai, muzika ir linksmybes su draugais. Smile) O zaidimai tai, kad nebutu On-line, nes nebus priklausomybes ir butinumo prisijungt. Travian pvz bent i diena viena karteli reik prisijunkt, pff nesamone ir ten is vis kazkas baisaus...
Bet cia tik mano nuomone ir as ja pasilaikau sau.
Taip taip pasilik sau, nes travian ten comunity, ir bendras aljanso darbas, be to tokie kaip as visa darba ten juoda nudirba. Be to smagu kai zmogus pradirba kuri laika tipo ir bum sunesioji ji Very Happy. Smagiausiai kai tai daro aljansas ir vyksta itemti pasiruosimai, uztenka jau ir tokiu gudruciu snipu atsirado ir reikia zet, *cenzūra* zmones ko tik neprisigalvoja kaip mulkint pabandyt Very Happy. Sukciu ir cia pilna tik netelefoniniu Very Happy.
Atgal į viršų Go down
MadamPif
Svečias




Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-04, 01:00

Aš tai dėl popomundo pamišusi truputi. Bet tai jis ten daug nereikalauja laiko. Užtenka porą kartų prisijungti paspaudinėti porą funkcijų ir viskas :} 15minučių per dieną nėra lb daug sugaišto laiko.
Nors aš kartais truputi daugiau turiu pasėdėti, nes koncertus tenka suorganizuoti ir šiaip pasirūpinti koncertų planais, kad laiku nuvyktumėm į miestą, kuriame koncertuojame ir t.t... ;P
Atgal į viršų Go down
Mazgius




Pranešimų skaičius : 9
Age : 39
Miestas : Vilnius
L2 Profs : HE BS AW ST
Registration date : 2007-08-19

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-04, 12:18

jei iseinat ir tikrai nebelosit BFDR sumeskit itemus i cwh su devu pasistengsim atkurti sho, nors be jusu jis nebus toks kaip seniau Wink
Atgal į viršų Go down
Abrieduks
Moderator
Moderator



Pranešimų skaičius : 153
Age : 43
Miestas : Kybartai
L2 Profs : HE ST AW TI [NOBL]
Registration date : 2007-07-24

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-05, 16:34

SanCta rašo:
Beviltiška... Neutral
beviltiskai tai tu... (sarkazmas)
PS. Wirtualus cia vadinasi "vaziavimas" jau.
Atgal į viršų Go down
Kukla




Pranešimų skaičius : 9
Age : 41
Miestas : Kėdainiai
L2 Profs : Sws .. .. ..
Registration date : 2007-09-23

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-05, 17:32

Abrieduks rašo:
SanCta rašo:
Beviltiška... Neutral
beviltiskai tai tu... (sarkazmas)
PS. Wirtualus cia vadinasi "vaziavimas" jau.
Stumimas!?
Atgal į viršų Go down
http://www.per4m.lt
Abrieduks
Moderator
Moderator



Pranešimų skaičius : 153
Age : 43
Miestas : Kybartai
L2 Profs : HE ST AW TI [NOBL]
Registration date : 2007-07-24

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-05, 18:33

Kukla rašo:
Abrieduks rašo:
SanCta rašo:
Beviltiška... Neutral
beviltiskai tai tu... (sarkazmas)
PS. Wirtualus cia vadinasi "vaziavimas" jau.
Stumimas!?
Aha Very Happy duociau +rep jei butu cia.

Wirtualus rašo:
Audriau.. ;D jei nesiseka gyvenima tai nekaltink kitu... O tipo ne beviltiska, kai tik zmogus isgirdes, kad draugas leavina serva iskart itemu praso?... ir isvis audriau primeti kaskoki labai protinga.. pasikelei...

As savo acc atiduociau, tau gal ir beviltiska, o kai kas gali sukurt kazka arba bando bent ir nestumk cia kas beviltiska kas ne. Del manes galetum ir pasprinkt tai sitemais, nieks ismaldos nepraso.
As traviane prasedejas daugiau kaip 9 men palikau kitiems zmones visa idirbi savo, nes jie draugai mano, netryniau, ir iki siol viskas laikosi ten, taip kad.....
Atgal į viršų Go down
Abrieduks
Moderator
Moderator



Pranešimų skaičius : 153
Age : 43
Miestas : Kybartai
L2 Profs : HE ST AW TI [NOBL]
Registration date : 2007-07-24

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-05, 18:38

Wirtualus rašo:
O tu supranti tai, kad pats zmogus draugams palieka ir kai tas draugas tik suzinojes iskart raso del itemu?...
Jei manes papraso man negaila, priesingai nei rasyt neitema. Ka tu tuo nori pasakyt, nesuprantu. Tipo per zema tau jau butu.
Atgal į viršų Go down
Abrieduks
Moderator
Moderator



Pranešimų skaičius : 153
Age : 43
Miestas : Kybartai
L2 Profs : HE ST AW TI [NOBL]
Registration date : 2007-07-24

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-05, 18:56

Wirtualus rašo:
Jo.. Su tavim tai cia nk nebus.. vis randi ka paklaust ar pasakyt... Burbulas sprogo, o man atsibodo.
As manau, nes dar neturi supratimo apie draugus, antra nemoki argumentuot, trecia man NIEKAD tokia mintis nekiltu kaip tau, nes matyt mano geresni draugai.
Atgal į viršų Go down
Wirtualus




Pranešimų skaičius : 54
Age : 31
Miestas : Jonava
L2 Profs : HE WC SD Tyr
Registration date : 2007-09-28

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-05, 18:59

Na argumentatoriau.. pamokyk tada kaip tai daryt... Gal but tu neskiri tikruju draugu nuo apsimeteliu? ^.^ viskas neidomu ma n ka tu parasysi gali trint postus mano, gali banint.. Neidomu. taipogi tavo nuomones visikai nelaukiu. sekmes gvenime... Smile
Atgal į viršų Go down
Abrieduks
Moderator
Moderator



Pranešimų skaičius : 153
Age : 43
Miestas : Kybartai
L2 Profs : HE ST AW TI [NOBL]
Registration date : 2007-07-24

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-05, 19:39

Wirtualus rašo:
Na argumentatoriau.. pamokyk tada kaip tai daryt... Gal but tu neskiri tikruju draugu nuo apsimeteliu? ^.^ viskas neidomu ma n ka tu parasysi gali trint postus mano, gali banint.. Neidomu. taipogi tavo nuomones visikai nelaukiu. sekmes gvenime... Smile
Man nesvarbu ko tu lauki ko tu nelauki, ne avo teise apriboti mano laisve, noresiu rasysiu. Jei tuo viskas ir pasibaige kaip manau, tai tik ir irodo kad nelabai tu ka ir turejai cia pasakyt, ka as ispradziu ir sakiau tau. Nori atrodyti suauges ar rimtas, bet tiesa man juokingos ten jusu buvo pasisakymai su fame ar kuo ten. Bereikalo tu cia plieskiesi, laikas paciam biski (ups truputuka) pagalvot. As taves nmokinsiu kaip gyventi, bet tu iskart ne tik kad neatsakai bet dar as kaltas del to lieku xD. paranoja ar kas yra tau. Bet taip ir nesupratai nieko, kaip ir cia bandai primest kazka man, bet neiseis tau. Ir teisingai geriau pasiusk mane, nors jauciu kad taip ir norejai daryt Very Happy, tik subtiliai ta padarei nu tai uz tai nors mldc Scream xD .
Atgal į viršų Go down
Abrieduks
Moderator
Moderator



Pranešimų skaičius : 153
Age : 43
Miestas : Kybartai
L2 Profs : HE ST AW TI [NOBL]
Registration date : 2007-07-24

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-05, 20:38

Wirtualus rašo:
? ;D as nesiuntineju zmoniu.. paskutiniai tavo postai nussinekejimai.. ir *cenzūra*.. jei esi moderatorius netrink mano postu savo naudai.. ir kam cia suaukt?...
Zygi!!! kurk nauaj foruma ba sitam jau knibsta ivairiu zvalgyvu agentai kurie nori mus sukirsint ir praplauti smegenis, paskui nukreips mus veikti pries musu pacia valstybe SOS !! Skull xD Scream
Atgal į viršų Go down
Mazgius




Pranešimų skaičius : 9
Age : 39
Miestas : Vilnius
L2 Profs : HE BS AW ST
Registration date : 2007-08-19

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-05, 22:34

Wirtualus rašo:
O tu supranti tai, kad pats zmogus draugams palieka ir kai tas draugas tik suzinojes iskart raso del itemu?...

Wirtualus tu man ne draugas ir taves tai visai neliecia nesuprantu isvis ko cia rasai lol!
Atgal į viršų Go down
MadamPif
Svečias




Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-06, 00:17

Klausykit, o gal norėtumėt padaryti "Knygų klubą"? Ta prasme, per mėnesį galėtumėm perskaityti po kokią vieną pasirinktą knygą. vat.... :} arba per du... Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Abrieduks
Moderator
Moderator



Pranešimų skaičius : 153
Age : 43
Miestas : Kybartai
L2 Profs : HE ST AW TI [NOBL]
Registration date : 2007-07-24

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-06, 00:37

MadamPiff rašo:
Klausykit, o gal norėtumėt padaryti "Knygų klubą"? Ta prasme, per mėnesį galėtumėm perskaityti po kokią vieną pasirinktą knygą. vat.... :} arba per du... Rolling Eyes
Neskaitau as kygu Smile
Atgal į viršų Go down
SanCta

SanCta


Pranešimų skaičius : 113
Age : 33
Miestas : Vilnius
L2 Profs : SE|Dstr|Necro|..|
Registration date : 2007-09-09

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-06, 10:51

As tau tuoj Audriau padarysiu valstybe!!! Berniukai raminkitesss, as nesuprantu ko jus cia pykstates. Mano nuomone Sarunas teisus, bet ir kaip beziureciau, Audrius juk suauges zmogus, galetumei ir nusileist. Bet jei ir toliau siautesi forume, sulauksi ne tik mano skambucio i tavo namus..
Atgal į viršų Go down
Abrieduks
Moderator
Moderator



Pranešimų skaičius : 153
Age : 43
Miestas : Kybartai
L2 Profs : HE ST AW TI [NOBL]
Registration date : 2007-07-24

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-06, 12:08

SanCta rašo:
As tau tuoj Audriau padarysiu valstybe!!! Berniukai raminkitesss, as nesuprantu ko jus cia pykstates. Mano nuomone Sarunas teisus, bet ir kaip beziureciau, Audrius juk suauges zmogus, galetumei ir nusileist. Bet jei ir toliau siautesi forume, sulauksi ne tik mano skambucio i tavo namus..
Dabar man pasidare visai idomu Very Happy. Jis teisus vien todel kad tau atrodo jog teisus?. Manau tavo nuomone subjektyvi labai. NIeks cia nesipesa, o nusileist neturiu del ko, savo nuomone, priesingai nei jis, apgint moku. Nesisvaistau kaip jis tokiom frazem, nesiruosiu nusileist, nes tam nera jokio tikslo, as neaukosiu savo isitikinimu. Kitas dalykas ne prie ko cia nusileidimas, nuomone yra yra nuomone, jei negali paneigt reiskia gal ir mano tiesa, o jei sugebesi irodyt priesingai (kuo as abejociau) tai tik i nauda, gincuose taip sakant gimsta tiesa, nieks man neturi teises uzdraus arba liept pamint isitikinimus, SSSR laikai baigesi, nors ir tai sistemai nepavyko palauzt daugelio.
Somebody stop me xD
Ai dar, tai pat nesakyk to ko negalesi igivendint, nes jei nori galiu priimt tai kaip isuky, dar pazesim....
Atgal į viršų Go down
Abrieduks
Moderator
Moderator



Pranešimų skaičius : 153
Age : 43
Miestas : Kybartai
L2 Profs : HE ST AW TI [NOBL]
Registration date : 2007-07-24

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-06, 15:25

Wirtualus rašo:
Audriau tu visiskai nesveikas, jei del tiek taip rimtai imi i galva.. Very Happy tu ne tik, kad pasakai savo nuomone , bet ir bandai ja ipirst.. nu nejuokink zmoniu.. man geda taip bevertiskai gincytis, del to ir netesiu temos..
Ar as Very Happy, vel... nu jo durnelis gi as, debilas... tik argumentu pritruksta tau. bet juk pasiust niekada nera velu.. Very Happy.
Atgal į viršų Go down
MadamPif
Svečias




Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-06, 16:47

Abrieduks rašo:
MadamPiff rašo:
Klausykit, o gal norėtumėt padaryti "Knygų klubą"? Ta prasme, per mėnesį galėtumėm perskaityti po kokią vieną pasirinktą knygą. vat.... :} arba per du... Rolling Eyes
Neskaitau as kygu Smile


Nium, įtariu, kad daugelis neskaitot, bet juk būtų naudinga. Ypač įdomias knygas :}
Pati skaitau, tik šiuo metu trūksta laiko ir kažkokio stimulo, bet jei visi skaitytumėm ir po to pasidalintumėm įspūdžiais gal būtų įdomu :}
Galų gale, pabandyti niekas nedraudžia Wink



P.S. Jūs esate buvę normalaus forumo nariai? Ten draudžiama "ne į temą" nefloodinti, o postai, kurie neatitinka temos yra griežtai trinami. Jums atskirai sukūrė temą "Abrieduks prieš Wirtualus" - rašinėkitės ten, nes jūs mane jau keiksmažodis pradedat..
Atgal į viršų Go down
Abrieduks
Moderator
Moderator



Pranešimų skaičius : 153
Age : 43
Miestas : Kybartai
L2 Profs : HE ST AW TI [NOBL]
Registration date : 2007-07-24

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2007-11-06, 18:38

Wirtualus rašo:
argumentai visos tavo zinutes parasytos nuo vakar.
Aisku pasakei ir taskas. Turbut protingiausias pasaulyje, nusprendei ir viskas. Viskas aisku. Jo vaikiskas bazaras, pasako kat tu durrnas, debilas ir eini iskart i Palangos 6. Very Happy
Seip zek nereikia nei psichologu, ateitu pas tave pasakai durnas ar nedurnas ir viskas xD . Bleha ir gudras tu, gal nominuos kita met Nobelio premijai xD
Atgal į viršų Go down
Dageris

Dageris


Pranešimų skaičius : 44
Age : 32
Miestas : Ukm
L2 Profs : TH SPH SR WC [NOBL]
Registration date : 2007-06-25

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2008-03-27, 16:00

Na zadu ir jau tiesa sakant uzsiimu muzikos remixavimu :]
Gan sunki profesija bet viskas su laiku imanoma ;Pp
O seip tai va dar mokausi itemtai fizikos nes mokausi kaip lituot microschemas ne pagal schema o pagal desnius Smile
Pirmasis mano darbas tai kompiuteris ausinimas su termo varza Razz
O paprasciau tai kaip uzskaita Pc insijungia papildomi ventiliatoriai ir kuo labiau Pc kaista tuo jie stipriau ausina :]
Atgal į viršų Go down
SanCta

SanCta


Pranešimų skaičius : 113
Age : 33
Miestas : Vilnius
L2 Profs : SE|Dstr|Necro|..|
Registration date : 2007-09-09

Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime2008-05-06, 12:17

Pries menesi nebuciau pagalvojusi, kad mano gyvenimas apsivers aukstyn kojom. Taciau, deja, apsiverte ir nelabai i geraja puse Neutral taciau nera to blogo, kas neiseitu i gera, manyciau.. tikiuosi Sad
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kuom dabar zadate uzsiimti??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuom dabar zadate uzsiimti???   Kuom dabar zadate uzsiimti??? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kuom dabar zadate uzsiimti???
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sho :: M I S C :: Off Topic-
Pereiti į: